قبل از استفاده از خدمات این سایت، شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمایید.

اگر چنانچه هرگونه مخالفتی با توافقنامه زیر داشتید، لطفا از خدمات ما استفاده نکنید.
تاینی کلود سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می‌گذارد و ممکن است که هر چند وقت یکبار قوانین مذکور در این توافقنامه از جانب ما - بدون اینکه به شما اطلاع داده شود - تغییر یابد، پس دانستن قوانین بر عهده شما میباشد .

این توافقنامه در برگیرنده تمامی توافقات و مقررات میان کاربران و تاینی کلود می باشد. با طی کردن مراحل ثبت نام، شما موافقت خود را با مفاد این توافقنامه به ما اعلام می‌دارید.

خدمات ذخیره ابری محتوای تاینی کلود، این حق را بر خود دانسته تا فایل‌های غیر مجاز را از سایت حذف کند.

در زیر برخی از فایل‌های غیرمجاز قابل مشاهده می‌باشد:

*. فایل‌هایی که دارای قانون کپی رایت هستند.
*. فایل‌هایی که دارای محتوای غیر مجاز و غیر انسانی و یا غیراخلاقی است.
*. فایل‌هایی که به حریم خصوصی افراد تجاوز کند.
*. فایل‌هایی که به هر نحو در کشور ایران غیر مجاز می‌باشد.
*. فایل‌هایی که به هر نحو قوانین بین المللی را زیرپا بگذارد.
*. آپدیت کلیه آنتی ویروس‌ها که حق عضویت دارند.
*. فایل‌های مربوط به کلیه نرم افزارهای غیررایگان فارسی.

*. فایل‌های مربوط به فیلم های مستهجن و خلاف قوانین.

در صورت آپلود هرگونه فایل غیرمجاز تاینی کلود مختار است که حساب کاربر خاطی را با یا بدون اخطار حذف یا مسدود نماید. و در صورت درخواست در اختیار مراجع قضایی قرار دهد

تمامی فایل‌هایی که مانع دسترسی سایر کاربران شوند و یا به هر نحوی امنیت سرورهای سایت را به خطر اندازند حذف خواهند گردید این حذف فایل در مواردی که کاربر با اطلاع قبلی اقدام به ذخیره فایل‌های غیرمجاز نماید باعث غیرفعال شدن کامل اکانت خواهد شد.

در هنگام بروز حوادث خارج از کنترل تاینی کلود اعم از اعتصاب عمومی، آتش سوزی صاعقه ، حملات هکری، مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و حوادث غیر مترقبه دیگر بطوری که انجام خدمات برای تاینی کلود با مشکل مواجه و یا غیرممکن گردد، مسئولیتی متوجه تاینی کلود نخواهد بود.

تاینی کلود، یک سایت بین المللی و تابع قوانین بین المللی است لذا در صورت دریافت گزارش یا اخطار کپی رایت از سمت مالکین فایل، مجبور به حذف فایل می باشد.

تاینی کلود تمام کوشش خود را در حفظ امنیت اطلاعات و فایل‌های کاربران بکار می‌بندد، اما کلیه کاربران موظفند از اطلاعات ذخیره شده خود یک نسخه پشتیبان نیز داشته باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل مسئولیتی متوجه تاینی کلود نخواهد بود.

تاینی کلود این حق را دارد که به صلاح دید خودش تغییراتی در سایت بدهد و یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت‌های سایت و یا همه سایت بطور موقت یا دائمی شود، بدون اینکه در این مورد به شما اطلاعی داده شود.

هرگونه سوء استفاده از امکانات سایت به هر نحو ممنوع می‌باشد و در صورت تشخیص، با کاربر متخلف با حذف اکانت و فایل‌ها برخورد می گردد و یا در صورت نیاز از طریق مراجع ذیصلاح قانونی اقدام خواهد شد.

تاینی کلود قبل از هر چیز سعی در حفظ اطلاعات شخصی کارابران دارد، ولی این حق را دارد که به اطلاعات شما دسترسی داشته باشد، آنها را نگهداری کند و یا حتی در اختیار مراجع قانونی قرار دهد. این در صورتی است که تاینی کلود به موجب قانون و در موارد زیر مجبور به انجام این کار باشد:

۱) منابع حقوقی و قضایی برای این کار وجود داشته باشد.
۲) چنانچه از جانب اشخاص ثالث شکایتی علیه سایت ما شده باشد مبنی بر اینکه محتوای برخی فایل‌ها به آنها توهین کننده بوده است و در واقع به حقوق آنها تجاور شده باشد.
۳) چنانچه این درخواست از جانب خود شما کاربران باشد.
۴) برای حمایت از حقوق و امنیت کاربران سایت و در برخی موارد عموم مردم.

تاینی کلود این حق را برای خود محفوظ می‌دارد تا بدون اطلاع رسانی قبلی شرایط و قوانین سرویس‌دهی را تغییر دهد، لذا اطلاع از قوانین سایت بر عهده کاربر می‌باشد.